ГОЛОВНА  |  Наші координати  |  Про нас   |  
Вітаємо Вас!
Туроператор "TurizmUA" Ліц: АБ №566797 від 01.07.11

 
33028, Україна, м.Рівне, вул. О.Вересая 4, офіс 6, т/ф: (0362) 62-35-69, моб: (067) 258-89-87; м.Луцьк, вул.Відродження 1,готель"ЛУЧЕСЬК” 8-поверх, 824 каб., т/ф: (03322) 5-24-35, моб: (096) 282-39-09, м. Кривий Ріг, пр.Гагаріна 47, офіс 2 моб.: (067) 360-9-360, тел.:(0564) 401-68-78
НАШЕ МЕНЮ
 Екскурсійні тури
 Відпочинок в Криму
 Відпочинок за кордоном
 Екскурсії для школярів
 Оздоровчий туризм
 Поломницькі тури
 Зелений туризм
 Екстрим тури
 Авіаквитки
 Оренда транспорту
ШВИДКИЙ ПОШУК
ГОРЯЩОГО ТУРУ
  • CORAL TRAVEL
  • TURTESS
  • TEZTOUR
  • ANEX-TOUR
  • PEGAS
  • ІНФО
  • Перевезення багажу
  • Авіаквитки
  • Укрзалізниця
  • Ліцензія
  • Курс Валют
    Українських гривень Украинская гривна - валюта Украины
    (EUR)//-//
    (USD)//-//
    КАЛЕНДАР
      Відпочинок в Криму Ялта, Євпаторія, Судак, Алушта, Піщане ...  
    Туреччина. Відпочинок у Туреччині,
    путівки в Туреччину - м. Рівне

    Для багатьох укаїнських туристів Туреччина давно вже стала другою «дачею». Адже це ідеальне місце для сімейного відпочинку з дітьми: на більшості курортів - м'які піщані пляжі, дитячі басейни, водні гірки, аксонометричні, міні-клуби, аніматори й шоу-програми. Плюс, «на додачу» - вигідний шопінг і гарні можливості для занять водними й іншими видами спорту: рафтінгом, підводним плаванням, віндсерфінгом, гольфом, верховою їздою й т.д.
    Столиця – Анкара
    Мова – турецька

    Основні курорти: Анталія, Кемер, Белек, Сіде, Аланія
    Віза
    Громадяни країн СНД одержують турецьку візу на границі. Для цього після прибуття в аеропорт Туреччини необхідно придбати за 20 USD візову марку, що надає право на багаторазовий в'їзд у країну протягом двох місяців. Повторний в'їзд у Туреччину по одній марці можливий у тому випадку, якщо строк поїздки минає раніше, ніж закінчується термін дії візи: інакше доведеться заплатити за нову марку.

    Митниця
    Ввіз будь-якої валюти в Туреччину необмежений, суми від 5000 USD потрібно вказувати в митній декларації. Турецькі ліри можна ввозити в країну в необмеженій кількості, але вивозити тільки в сумі, що не перевищує еквівалент 100 USD.
    Дозволено безмитне ввезення 400 цигарок, 50 сигар або 200 гр тютюну, 1 кг кави, косметики, парфумерії й продуктів харчування - у межах особистих потреб. Заборонено ввіз наркотиків, наркомістких ліків, зброї (члени спортивно-мисливських клубів з відповідними документами можуть провезти одна рушницю й 100 патронів до неї). Заборонено вивіз зброї, боєприпасів, антикваріату й наркотиків.

    Дорога

    «Турецькі авіалінії», «Міжнародні авіалінії України» і «Аеросвіт» здійснюють регулярні рейси з великих міст України в Туреччину. Крім того, Туреччина має пряме поромне сполученя з Україною: Одеса - Стамбул, Одеса - Еліндже, Севастополь - Стамбул і Євпаторія - Стамбул.

    Клімат
    Традиційно «турецький» сезон для українських туристів починається на травневі свята. У цей період море прогрівається до +18..+20°C, зрідка можливий короткочасний дощ. Далі повітря й море продовжують теплішати, поки не досягають піка наприкінці червня - середині липня. Вересень - самий приємний час відпочинку на турецькому узбережжі: спека спадає, а температура води досить висока. Для росіян сезон закінчується наприкінці жовтня.

    Гроші

    Валюту можна обміняти в готелях, обмінних пунктах, банках, на пошті. У курортних районах обмінні пункти працюють щодня. В інших містах субота й неділя - вихідні.У простих ресторанах можна залишити «на чай» 10% від суми рахунку. У більших дорогих місцях прийнято залишати близько 5% особисто офіціантові, навіть якщо плата за обслуговування (10-15%) уже включена в рахунок. Чайові прийняте давати таксистам (звичайно залишають здачу), водіям туристичних автобусів, носіям (у межах 1 USD), покоївкам.

    Транспорт
    Зручним засобом пересування є міні-автобуси «долмуш», які курсують по самих популярних маршрутах. Таксі в Туреччині жовтого кольору, у них завжди встановлені лічильники. Стоянки таксі є біля кожного великого готелю, а також у жвавих туристичних місцях. Автопрокат. Щоб взяти в Туреччині автомобіль напрокат, необхідно мати права міжнародного зразка, кредитну карту або заставу у вигляді готівки, а також 21 рік. Рух у країні правобічний, дороги непоганої якості, але часто вузькі, з ділянками гірського серпантину. ПДР місцевими водіями дотримуються неохоче.

    Готелі
    Основна ідеологія відпочинку по-турецки: всі розваги - на території готелю, тому інфраструктура в них широко розвинена, багато послуг пропонуються безкоштовно. У Туреччині є готелі з будь-яким числом «зірок», і вони можуть дуже сильно різнитися якістю обслуговування навіть усередині однієї категорії. Переважна більшість прибережних готелів має власні пляжі й знаходиться на першій лінії. На другій лінії, як правило, тільки «тризіркові», але не всі. Лежаки бувають платними, якщо пляж узятий в оренду готелем, але це, знову ж, тільки в деяких «трійках».
    Практично всі готелі Середземного узбережжя пропонують настільки улюблений російськими туристами «all inclusive».
    Бувають претензії до сервісу в готелях 3*, а в Аланії - і в «четвірках». Багато проблем (особливо в пік сезону) традиційно викликані «вільностями» ряду туроператорів, що заселяють туристів по прильоту в інший готель замість замовленого.
    Центри телассотерапії є в наступних турецьких готелях: Sheraton Voyager 5* (Анталія) - центр Serenity Spa, Turkiz Hotel 5* (Кемер) - центр Talasso & Spa Centre, Gloria Verde Resort Hotel 5* (Белек) - центр Asklepion, також обслуговуючих гостей готелю Gloria Golf Resort Hotel 5*, Pine Beach City Club & Resort 5*/HV1 (Белек) - центр D'akdeniz, Renaissance Antalya Resort 5* (Кемер) - центр Harmonia, Rixos Hotel Beldibi 5* (Кемер) - центр Rixos Spa & Thalasso, Kemer Resort Hotel 5* (Кемер) - центр Camene Spa & Wellness, Hillside Mabiche Hotel 5* (Кемер) - центр Thalasso Poseidon, Spa Hotel Colossae Thermal (Памукалле) - курорт-готель 5*, що пропонує лікувальні й оздоровчі програми.

    Шопінг
    Туреччина — країна для шопоголиків. У курортних містах Туреччини відкрито безліч магазинів, де можна провести чимало часу, копошачись у величезних купах одягу, взуття й аксесуарів.
    Магазини працюють із 9:00 до 21:00, але в курортних районах, де туристи виходять на прогулянку тільки після восьми вечора, коли спадає денна жара, фіксованих годин роботи не існує. Часто крамниці працюють до часу або двох ночі.

    Курорти

    Стамбул
    Стамбул (Istanbul) - найбільше місто, важливий морський порт, промислово-торговельний і культурний центр Туреччини. Розташований він у горбкуватій місцевості на обох берегах протоки Босфор біля Мармурового й Чорного морів, будучи єдиним містом у світі, що лежить відразу на двох континентах - Азії і Європі. Бухта Золотий Ріг умовно ділить європейську половину міста на дві частини. Еміненю (Старе місто) розташоване на півострові до півдня від бухти й значною мірою зберегло середньовічний вигляд. Бейоглу (Нове місто) до півночі від входу в Золотий Ріг складається з торговельного портового району Каракей (колишня Галата) і ділового й культурного центра Бейоглу (колишня Пера). Азіатська частина міста Ускюдар - це вілли на узбережжя Мармурового моря в районі Мода й більші військові казарми. Частини Стамбула зв'язані один з одним поромами й мостами. У місті збереглася безліч цікавих пам'ятників архітектури, створених у часи Рима й Візантії й у період османського панування.

    Купатися в межах міста більш ніж не рекомендується - незважаючи на те, що пляжі там є. Бажаючим поплавати найкраще відправитися на Принцові острови або в район Кумбургаз-Сіліври (Мармурове море). Пляжі там піщані. Найбільше визначних пам'яток - у районі Султанахмет: Палац Топкапи (перший палац султанів, що була резиденція Османської імперії), Собор Айя-Софія (церква Святої Премудрості), Блакитна мечеть (Мечеть Султанахмед, перша у світі мечеть із шістьма мінаретами), Цистерна Базіліка (Йеребатан сарай, підземне сховище води), площа Ахмедіє. У районі «нового міста» обов'язково варто подивитися Палац Долмабахче, знаменитий Босфорський міст і багато чого іншого.


    Аланія
    Прибережна смуга Аланії дуже відкрита, тут мало зелені (пальмові посадки не беруться до уваги). Курортна зона містить у собі райони Інджекум, Конакли, Карабурун і Махмутлар, у цілому вона розрахована на небагатих туристів, що вибирають самі економічні варіанти. Тому тут багато молоді. Території в готелів невеликі. Більшість готелів закривається на зиму.
    Купальний сезон триває з кінця квітня до середини листопада. Підковоподібне узбережжя курорту розсічене видатними в море скельними мисами на затишні бухти, чиї пологі пляжі особливо гарні для відпочинку з дітьми. Пляжі досить вузькі, з жовтуватим піском.
    Головна визначна пам'ятка Аланії - візантійська крепость на вершині гори, що піднімається над містом. Прекрасно збереглася Червона вежа (Kizil Kule), та стародавня гавань. Аланія також знаменита своїми печерами: в «Дівочій печері» пірати ховали викрадених дівчат, є також «Печера Закоханих» і «Фосфорна печера», названа так через цікавий ефект висвітлення.

    Анталія
    Регіон Анталія розташований на Середземноморському узбережжі Туреччини й уважається одним з головних туристичних центрів країни. Він же й самий теплий - купальний сезон починається отут у квітні й закінчується тільки до листопада.
    Анталія - велике, сучасне, динамічно зростаюче місто, розташоване усього в 12 км від аеропорту. Тут розвинена мережа сучасних готелів, безліч ресторанчиків, кав'ярень у національному стилі, усіляких розважальних центрів і дискотек, незліченні магазини, аксонометричні. Взагалі, Анталія - скоріше міський курорт, ніж пляжний. Більшість готелів тут - міського типу. Одні, розташовані в районі Коньяалті, користуються муніципальним пляжем з великою білою галькою, інші, що знаходяться у центральній скелястій частині, використовують пляжі-платформи. Треті ж, побудовані в районі Лара, мають власні піщані пляжі.
    Звичайно у вартість туру на анталійське узбережжя включають одну екскурсію, що називають «оглядовою по місту». Насправді пізнавального в ній небагато — туристів спершу везуть в «шкіряний центр» (величезний склад виробів зі шкіри далеко за межою міста), потім в «текстильний центр», потім — в «ювелірний центр». Далі безкоштовний обід у далекому від цивілізації закладі (напої платні) і лише в саму останню чергу — відвідування водоспаду Дуден, єдиний пізнавальний елемент програми.
    Самою «запальною» можна назвати дискотеку «Олімпос» при готелі «Шератон Фалез». Уночі під відкритим небом туристи веселяться в «Клубі 29» однойменного готелю (більш стримано) і на пляжі Коньяалті (зовсім розв’язно). Недалеко від «Клубу 29» у старому місті є ще одна дискотека, більш дорога й престижна. «Танець живота» можна побачити по середах і неділях в готелі «Талья» на вулиці Февзі Джакмак. Уночі «Акваленд» в Анталії перетворюється в «Дисколенд», де можна поєднати катання на водних гірках і танці до ранку.

    Кемер
    Розташований на прибережній смузі між морем і горами. Курортна зона Кемера містить у собі райони Бельдібі, Гейнюк, Кіріш, Чамьюва, Текірова й саме місто Кемер. Автобусне повідомлення між селищами дуже добре розвинені, і до пізнього вечора в будь-яку точку можна за невелику плату доїхати на громадському транспорті. Готелі тут діляться на дві частини: в одних зупиняються любителі спокійного відпочинку, в інших, навпроти - молодь, що цінує близькість і достаток розваг у самому місті. Єдине виключення - містечко Текірова із дрібною галькою на пляжі, куди нерідко їдуть і туристи з дітьми. Бари, ресторани й дискотеки є й у центрі курорту, і в маленьких курортних селищах. Купальний сезон у Кемері триває із травня по жовтень. Любителям нічного життя Кемер пропонує вибір з декількох кращих на узбережжя дискотек (Aura, Inferno, Budda), безліч прибережних барів і ресторанів.
    У Кемері широкі галькові пляжі. Біля деяких готелів насипні пляжі з піску, але при вході в море — однаково галька. Купальний сезон триває із травня по жовтень.
    У самому місті Кемер два пляжі - один міський, гальковий з величезною розмаїтістю видів водного спорту й екскурсіями на яхтах, а іншої - піщано-гальковий пляж «Місячного Світла», на якому цитрусові дерева створюють прохолодну тінь.У північній частині Кемера знаходиться «Йорюк-Парк», жива етнографічна експозиція, присвячена історії турецького народу. Недалеко від Кемера лежать руїни древнього портового міста Фазеліса (Текірова), де збереглися залишки портових стін, амфітеатру, брукована дорога, що веде до арки Адріана, акрополь, а також руїни водопроводів, базарних площ і бань. По одній з легенд саме там похований Олександр Македонський. Біля підніжжя гори Олімпос (Тахтали, 2400 м) знаходяться руїни ще одного пам'ятника стародавності - міста Олімпос, заснованого в III столітті до н.е.


    НАШІ ПАРТНЕРИ
    turizmua.at.ua
      Пасажирські перевезення м.Рівне  
    turizmua.at.ua
      Кафе-Бар ПАРАДІЗ  
    turizmua.at.ua
      Оздоровчий комплекс  
    ПОГОДА
         
    ОПИТУВАННЯ
    Де б Ви хотіли провести літню відпустку?
    Всего ответов: 144
       
    Головна  |  Новини туризму  |  Наші координати  |  Про нас  |  Візова підримка  | 
    РІВНЕ ТУРОПЕРАТОР TURIZM.UA © 2008-2011 TutizmUA.at.ua
    Поділитись ВКонтакті Інформаційний портал ukr.net CY-PR.com